Micro-Swiss FlowTech™ Hotend voor de Ender 5 Max

Volledig metalen hotend voor Creality 3D-printers

€ 90,99

(Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1 st.

Op voorraad vanaf 22. september

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Gratis bezorging uiterlijk op vrijdag, 25. september

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de Creality Ender 5 Max
  • Volledig metalen constructie
  • Hoge doorstroming
  • Max. temperatuur van 300 °C

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Productinformatie en technische details:

  • Art. nr.: MS-M3118
  • Inhoud: 1 st.
  • EAN: 850041631783
  • Producentnummer: M3118
  • Merken (Producent): Micro-Swiss
  • Productsoorten: Hot-Ends
  • Speciaal voor 3D-printer: Creality Ender 5 Max
  • Diameter filament: 1,75 mm
Beschrijving

Met de FlowTech™ Hotend presenteert Micro-Swiss een nieuwe generatie hotends die dankzij een speciaal ontwerp veelvoorkomende problemen zoals lekkende nozzle-afdichtingen en omslachtig verwisselen van nozzles voorkomt.

Hoge doorstroming

De Hyper-CHT-nozzle heeft aan de binnenkant een speciale geometrie met zes kamers, waardoor het verwarmingsoppervlak wordt verdubbeld. Dit doordachte High-Flow-design verhoogt de doorstroming met maximaal 95%.

Omdat de Hyper-CHT-nozzle het filament van binnenuit gelijkmatig smelt, krijg je bij elke printsnelheid een aanzienlijk sterkere hechting tussen de lagen.

Lekvrij ontwerp en volledig metalen constructie

De FlowTech Hotend bestaat uit een permanent afgedichte eenheid van een Hyper-CHT™ nozzle en een heater core. Dit lekvrije ontwerp voorkomt dat een print mislukt door een lekkende nozzle of dat er materiaal verloren gaat.

  • Betere warmteopslag: De afgedichte constructie houdt de warmte efficiënt in de kern, waardoor de printtemperaturen stabiel en constant blijven.

  • Langere levensduur: Doordat het verwarmingselement en de thermistor beschermd zijn, neemt het risico op beschadiging af en gaat de hotend langer mee.

Cold Nozzle Change

Bij de FlowTech Hotend kun je de nozzles met één hand verwisselen zonder ze heet vast te hoeven draaien, waardoor het risico op letsel aanzienlijk afneemt.

Hoge doorstroming

Een cilindrische keramische heater en een grote smeltzone zorgen voor een hoge doorstroming van 62 mm³/s.

Voor temperaturen tot 300 °C

De hotend is voorzien van een NTC-thermistor en ondersteunt temperaturen tot maximaal 300 °C.


Inbegrepen bij de levering:

  • 1 x FlowTech™ Heater Core (24V - 60W)
  • 1 x Hyper-CHT™ High Flow 0,4 mm nozzle met geharde punt
  • 1 x Heatsink
  • 1 x siliconen sok
Downloads
Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Global Trade Department NI, Office 834, 92 Castle Street, BT1 HE, Belfast, Ierland, contact@GlobalTradeDept.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vragen & antwoorden over Micro-Swiss FlowTech™ Hotend voor de Ender 5 Max

Krijg specifieke antwoorden van klanten die dit product hebben gekocht.

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Micro-Swiss FlowTech™ Hotend voor de Ender 5 Max