eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 stuks)

Keramische magneet voor individuele printprojecten

€ 70,99

(€ 1,18 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Uitvoering: 50 x 70 x 7,5 mm

Op voorraad

Gratis bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Glad oppervlak
  • Hoogwaardige keramieklook
  • Stevige grip op metalen oppervlakken

Vaak samen gekocht met eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 stuks)

eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 stuks) € 70,99 (€ 1,18 / st.)
eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 stuks) € 70,99 (€ 1,18 / st.)
Totaalprijs: € 141,98

Productinformatie en technische details:

Beschrijving

De eufyMake Ceramic Magnet is een hoogwaardige keramische magneet die speciaal is ontwikkeld voor gepersonaliseerde print- en designprojecten. Het gladde oppervlak maakt nauwkeurige prints met heldere kleuren en fijne details mogelijk, waardoor individuele motieven, logo's of foto's optimaal tot hun recht komen.

Dankzij de geïntegreerde magneet kun je de voltooide magneet eenvoudig bevestigen op koelkasten, magneetborden of andere metalen oppervlakken. Hierdoor is de Ceramic Magnet ideaal voor persoonlijke cadeaus, souvenirs, promotieartikelen of creatieve DIY-projecten.

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vragen & antwoorden over eufyMake Ceramic Magnet

Krijg specifieke antwoorden van klanten die dit product hebben gekocht.

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor eufyMake Ceramic Magnet

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder