E3D Hemera XS Bowden V2

Lichtgewicht en krachtig extrusiesysteem

UitverkochtProduct wordt niet meer aangeboden in onze webshop

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Productinformatie en technische details:

  • Merken (Producent): E3D
  • Productsoorten: Extruders
  • Extruder type: Bowden Extruder
  • Diameter filament: 1,75 mm
Beschrijving

De Hemera XS Bowden V2 van E3D is een compact 1,75 mm extrusiesysteem dat een hoge compatibiliteit met een breed scala aan filamenten en uitstekende prestaties biedt. Vergeleken met zijn voorganger is het oude koellichaam vervangen door een 3D-geprinte afdekking, waardoor het extruderontwerp 46 g lichter en ongeveer 6 mm korter is!

Dankzij zijn buitengewone extrusiekracht kan de Hemera XS Bowden V2 het hele E3D-ecosysteem bedienen - inclusief Revo High Flow en SuperVolcano.

Hoge compatibiliteit met het E3D-ecosysteem

Dankzij de geometrie van het koellichaam is de Hemera XS Bowden V2 compatibel met Bowdaptor, Revo Hotsides en V6 Ecosystem Hotsides.

Geen filamentafval

Als er materiaal vastloopt, wordt de aandrijflijn van de Hemera XS Bowden V2 gestopt voordat het filament beschadigd raakt.

Vlakke T-nut assemblage

De Hemera XS Bowden V2 heeft een speciaal, op maat gemaakt montagesysteem. Hiermee kunnen verschillende accessoires worden gemonteerd en bevestigd, zoals bednivelleersondes, verlengplaten, enz.

Inbegrepen bij de levering:

  • 1 x Hemera XS Bowden V2
  • 1 x 1,75 mm spantang
  • 1 x 1,75 mm spantangklem
  • 1 x Hemera bevestigingsset
  • 1 x 1,75 mm 100 mm PTFE-buis

Hier vind je het Hemera XS Bowden V2 Datasheet.

Over E3D

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor E3D Hemera XS Bowden V2

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen