eufyMake Adhesive Mat, Standard (10 stuks)

Zelfklevende mat voor een veilige fixatie van UV-materialen

€ 40,49

(€ 4,05 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Uitvoering: Standard

369,8 x 439 mm

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voorkomt verschuiven tijdens het printen
  • Ondersteunt nauwkeurige en gelijkmatige printresultaten
  • Geschikt voor verschillende materialen

Vaak samen gekocht met eufyMake Adhesive Mat, Mini (10 stuks)

eufyMake Adhesive Mat, Standard (10 stuks) € 40,49 (€ 4,05 / st.)
eufyMake Adhesive Mat, Mini (10 stuks) € 25,49 (€ 2,55 / st.)
Totaalprijs: € 65,98

Productinformatie en technische details:

Beschrijving

De eufyMake Adhesive Mat is speciaal ontwikkeld om materialen tijdens het printproces betrouwbaar op hun plek te houden. Dankzij het klevende oppervlak zorgt de mat voor stabiele omstandigheden en nauwkeurige printresultaten, zelfs bij kwetsbare of lichte substraten.

Bij de levering inbegrepen:

  • 10 x Adhesive Mat
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vragen & antwoorden over eufyMake Adhesive Mat

Krijg specifieke antwoorden van klanten die dit product hebben gekocht.

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor eufyMake Adhesive Mat

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder