BondTech INDX Tool Conversion Kit voor de CORE One/+, 4 Tool Kit

Upgrade kit: krachtig gereedschapswisselsysteem met maximaal acht onafhankelijke printkoppen

Nieuw!

€ 704,99

(Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Uitvoering: 4 Tool Kit

Op voorraad vanaf 27. augustus

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Gratis bezorging uiterlijk op dinsdag, 01. september

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Passieve gereedschapswisselaar met maximaal 8 printkoppen
  • Inductieve nozzle-verwarming in de Smart Head
  • Dynamic Dual Drive (DX) extruder
  • Weinig materiaalverlies

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Productinformatie en technische details:

Beschrijving

Met de Bondtech INDX Tool Conversion Kit bouw je jouw Prusa CORE One+ om tot een volwaardige gereedschapswisselaar met maximaal acht onafhankelijke printkoppen, zonder dat je een nieuwe printer nodig hebt, zonder compromissen op het gebied van de printruimte en zonder al het filamentafval dat andere multimateriaalsystemen produceren. Je bestaande bouwplaten, profielen en Prusa-Connect-instellingen blijven gewoon zoals ze zijn. Je krijgt dezelfde printer, maar dan met aanzienlijk meer mogelijkheden!

Welke variant past bij jou?

Beide kits bevatten dezelfde Smart Head en dezelfde docking-hardware. Het enige verschil is het aantal meegeleverde passieve printkoppen en spoelhouders. Upgraden kan altijd achteraf, mocht je merken dat je toch meer toolheads wilt.

INDX 4-Tool Kit: 4 passieve gereedschappen met geharde 0,4 mm CHT-nozzles en 4 spoelhouders. De montageplaat is al voorbereid op vier extra gereedschapsposities. Perfect om te starten met multimateriaal printen.

INDX 8-Tool Kit: 8 passieve gereedschappen met geharde 0,4 mm CHT-nozzles en 8 spoelhouders. Direct de volledige kracht van 8 materialen vanaf de eerste print. Voor iedereen die meteen all-in wil gaan.


Bliksemsnelle gereedschapswisselaar

Alle sterke punten van je CORE One+ blijven behouden: printen op hoge snelheid, het slimme ventilatiesysteem en de gesloten kamer. De INDX doet er gewoon nog een schepje bovenop. Dankzij de inductieve nozzle-verwarming wisselt het systeem in een fractie van een seconde van gereedschap, zonder tijd te verliezen aan reinigingstorens. Het resultaat: strakke multimateriaal prints, sneller dan je van traditionele systemen gewend bent, en met alle voordelen die alleen een echte gereedschapswisselaar kan bieden.

Korte wisseltijd van de toolhead

Bij de INDX worden de wisseltijden gemeten waar het er echt toe doet: vanaf het moment dat een nozzle de laatste lijn op het onderdeel trekt, tot het moment dat de volgende nozzle verdergaat met printen.

Drie duidelijke voordelen die jouw 3D-prints beter maken

Geen reinigingstorens of spoelblokken: De meeste multimateriaalsystemen gebruiken een deel van je printbed voor een spoelblok waar overtollig filament op terechtkomt. Bij de INDX is dat niet nodig. Je kunt de volledige printruimte van maximaal 250 x 204 x 270 mm daadwerkelijk voor je modellen gebruiken!

De printkamer blijft gesloten: Bij veel gesloten printers moet de deur open blijven staan tijdens het printen met PLA of PETG. De INDX behoudt het slimme ventilatiesysteem van je CORE One+, zodat de deuren tijdens het printen gewoon gesloten blijven.

Volledige filamentvrijheid: Geen merkspecifieke spoelen, geen RFID-chips en geen merkbinding. Je kunt elke gewenste spoel en elk materiaal gebruiken dat je al kent en waardeert!

INDX verspilt geen filament

Met INDX zijn er geen enorme spoelstructuren, geen bergen filamentresten en is er sprake van een absoluut minimum aan materiaalverlies. In vergelijking met andere oplossingen produceert de INDX ongeveer vijf keer minder afval dan andere systemen op de markt en wel 30 keer minder dan klassieke filament-opwikkelsystemen.

Geavanceerde nozzle-wiper

Het lage materiaalverbruik is pas het begin. De geavanceerde nozzle-wiper voor inductie-nozzles zorgt ervoor dat eventuele resten aan de nozzle betrouwbaar worden verwijderd voordat het printen wordt hervat. Zo blijft de wissel schoon en kunnen losse druppels je printwerk niet meer verpesten. De wiper is geplaatst op een opvangbak waarin de kleine microdruppel (die overigens kleiner is dan een rijstkorrel) netjes wordt gedeponeerd.

De innovaties achter de INDX

Snelle inductieverwarming in de Smart Head: De INDX Smart Head werkt met een inductiespoel, vergelijkbaar met een inductiekookplaat. Zodra deze een gereedschap oppakt, wordt er een hoogfrequent magnetisch veld gegenereerd en wordt de nozzle binnen enkele seconden van kamertemperatuur naar printtemperatuur gebracht. Als de printkop wordt geparkeerd, koelt deze net zo snel weer af.

Passieve printkoppen: Alle andere gereedschappen hebben helemaal geen elektronica nodig. Dit maakt ze betrouwbaarder, duurzamer en voordeliger. Een vijfde, zesde of achtste toolhead toevoegen betekent simpelweg: een extra nozzle en een parkeerpositie, in plaats van een complete nieuwe printkop!

Dynamic Dual Drive (DX) extruder met zelfregulerende grip: Flexibele filamenten hebben een zachtere grip nodig dan stugge of vezelversterkte materialen. De DX-extruder past de spanning van de aandrijftandwielen automatisch aan – of je nu TPU print of bij het volgende gereedschap direct overschakelt naar een technisch filament.

Tot wel 8 materialen permanent geladen: Laad eenvoudig meerdere filamenten en combineer verschillende nozzle-diameters van 0,25 tot 0,8 mm. Bij de volgende print staat alles al klaar en is het direct klaar voor gebruik; je hoeft alleen nog maar de juiste printkop te selecteren.

Het verschil met systemen met één enkele nozzle

Bij elk klassiek multimateriaalsysteem met slechts één nozzle delen alle filamenten dezelfde smeltzone. Bij de INDX krijgt elk materiaal zijn eigen, toegewijde pad. Dit betekent concreet:

  • Elke toolhead heeft zijn eigen nozzle
  • Geen kruisbesmetting tussen de materialen,
  • TPU, PVA, koolstofvezel en PETG zijn in één enkele print te combineren,
  • Standaard geharde CHT-nozzles zijn ook geschikt voor abrasieve filamenten,
  • Compatibel met elk filamentmerk en elke spoelmaat.

Moeiteloze start

Bij de INDX-configuratie hoort een kleine elektronicaprintplaat die naast het verwarmde bed wordt gemonteerd. Na de installatie voert de printer een snelle kalibratie uit en kan vervolgens alle gereedschappen met absolute precisie oppakken en weer terugzetten. Gewoon aan de slag gaan – de rest gaat automatisch.


Inbegrepen bij de levering:

4-Tool-Kit 8-Tool-Kit

1 x Smart Head (incl. inductiespoel, DX-extruder, contactloze temperatuursensor)

4 x Toolheads met geharde CHT-nozzles, nozzle-diameter 0,4 mm

1 x INDX-montageplaat (met 4 posities voor toekomstige uitbreidingen)

PTFE-slangen en bevestigingen

Bovenkap met automatische ventilatie

4 x spoelhouder

1 x Smart Head (incl. inductiespoel, DX-extruder, contactloze temperatuursensor)

8 x Toolheads met geharde CHT-nozzles, nozzle-diameter 0,4 mm

1 x INDX-montageplaat

PTFE-slangen en bevestigingen

Bovenkap met automatische ventilatie

8 x spoelhouder


Technische specificaties:

Maximale toolheads 8
Maximale nozzle-temperatuur 300 °C
Filamentdiameter 1,75 mm
Compatibele nozzle-diameters 0,25/0,4/0,5/0,6/0,8/1,0
Nozzle-type geharde CHT-nozzle met High Flow
Verwarmingssysteem contactloze inductiespoel op de Smart Head
Temperatuurmeting draadloos, contactloos
Extrusiesysteem Dynamic Dual Drive (DX)
Gereedschapskoppeling mechanische Maxwell-koppeling
Effect op het bouwvolume ~16 mm, afname op de Y-as
Ondersteunde materialen PLA, PETG, ASA, ABS, PC, PCCF, PA, TPU, PVA, BVOH en alle andere 1,75 mm filamenten tot 300 °C

Videos bij het product:

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vragen & antwoorden over INDX Tool Conversion Kit voor de CORE One/+

Krijg specifieke antwoorden van klanten die dit product hebben gekocht.

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BondTech INDX Tool Conversion Kit voor de CORE One/+